Kúpiť Trenažéry inCondi – e-shop

Sprievodca výberom
trenažérov inCondi


Trenažéry inCondi  >  Ako cvičiť na trenažéroch inCondi?

Ako cvičiť na trenažéroch inCondi?

Ako správne cvičiť s inCondi strojmi?

  • Ak chcete dosiahnuť zníženie váhy, cvičte ráno na lačno
  • Ak cvičíte na trenažéri inCondi počas dňa, naplánujte si to 2 - 3 hodiny po jedle.
  • Na začiatku sa rozcvičte a na záver pretiahnite - je to nutné k regenerácii svalov

Tipy na cvičenie s trenažérmi

Cvičením na trenažéroch (rotopedy, elipticaly, recumbenty, bežecké pásy) chceme naberať fyzickú kondíciu, alebo schudnúť. Cvičiť môžeme tiež pre radosť z pohybu, ale častejšie je stanovenie si cieľa.

Ako schudnúť cvičením na trenažéroch?

Najlepšie je trenažér využívať ráno na lačno, kedy sú zásoby glykogénu (krvného cukru) v tele po nočnom spánku na najnižšej úrovni, v dôsledku čoho musí telo oveľa skôr siahnuť do tukových zásob. Ak nemôžete (alebo sa Vám nechce) cvičiť ráno, cvičte tak 2-3 hodiny po jedle.

Cvičte tak 3-4x týždenne (každý druhý deň), ak s cvičením začínate, je nutné nabrať fyzickú kondíciu, aby ste pravidelné cvičenie vydržali.

Cvičte správne - dĺžka cvičenia a tepová frekvencia

Trenažéry inCondi disponujú meraním tepovej frekvencie, čo Vám uľahčí cvičenie. Je nutné udržiavať telo v aeróbnom režime, teda v nižších tepových frekvenciách 55 až 70% maximálnej tepovej frekvencie. Tú zistíte orientačne odpočítaním veku človeka od čísla 220.

A čo dĺžka cvičenia? Pre chudnutie doporučujeme 30-40 minút denne. S trenažérmi inCondi a prepojenými tabletmi cvičenie ubehne veľmi rýchlo!

Kúpte si trenažéry inCondi v internetovom obchode

 

Zdieľajte článok


Odporúčame trenažéry inCondi


Novinky

Moderný fitness stroj pre seniorov? Skúste recumbent inCondi!

Dnešné seniori sú aktívne: športujú, venujú sa turistike, kultúre, umení a vzdelávanie. Tiež domáce fitness stroj pre udržiavanie kondície už patrí k štandardu, najmä v prípade zníženej pohyblivosti niektorého člena domácnosti. Predstavíme vám jeden obzvlášť vydarený.

všetky novinky