Kúpiť Trenažéry inCondi – e-shop

Sprievodca výberom
trenažérov inCondi


Trenažéry inCondi  >  Novinky o trenažéroch inCondi

Novinky o trenažéroch inCondi

Behajte na trenažéroch s aplikáciou iRunning +

Novinkou pre milovníkov behania na pásoch sú trenažéry s prepojením na tablety. A na nich využijete program iRunning +, ktorý vám behanie maximálne spríjemní.

Zábavné rozcvičenie s trenažéry inCondi

Pred každým posilňovaním treba svaly rozohriať. Výborné sú trenažéry a najlepšie sú trenažéry inCondi. Rozcvičenie nikdy nebolo zábavnejšie.

Päť dôvodov, prečo používať trenažéry inCondi

Športovať je zdravé a patrí to k správnemu životnému štýlu. Ale často športovanie bolí a môže byť aj nudné. Nie tak s trenažéry inCondi.

Skladací rotoped s výhľadom na Alpy alebo New York? Pecka!

Viete, aké fitness stroje sú najpredávanejšie? Stále rotopedy, ale zmodernizované. Máme pre vás jeden taký a je to naozaj pecka.

Moderný fitness stroj pre seniorov? Skúste recumbent inCondi!

Dnešné seniori sú aktívne: športujú, venujú sa turistike, kultúre, umení a vzdelávanie. Tiež domáce fitness stroj pre udržiavanie kondície už patrí k štandardu, najmä v prípade zníženej pohyblivosti niektorého člena domácnosti. Predstavíme vám jeden obzvlášť vydarený.

Prebehnite sa po celom svete s bežeckými trenažéry inCondi!

Moderný bežecký trenažér inCondi nielenže posilňuje kondíciu alebo uľahčuje chudnutie, ale prinesie vám aj veľa zážitkov. Hoci medzi štyrmi stenami bytu, virtuálne si zabeháte treba v malebných Alpách alebo v New Yorku a ďalších svetových metropolách.

Odporúčame trenažéry inCondi