Kúpiť Trenažéry inCondi – e-shop

Sprievodca výberom
trenažérov inCondi


Trenažéry inCondi  >  Päť dôvodov, prečo používať trenažéry inCondi

Päť dôvodov, prečo používať trenažéry inCondi

Športovať je zdravé a patrí to k správnemu životnému štýlu. Ale často športovanie bolí a môže byť aj nudné. Nie tak s trenažéry inCondi.

Trenažéry inCondi môžete prepojiť s tabletom a cez internet sledovať trasu priamo na displeji. Počas tréningu vidíte reálne snímky trasy, tak ako ich poznáte zo Street View. A to je hneď zábavnejšie!

Napr. sklon bežeckého pásu navyše kopíruje priebeh prevýšenie, takže je behanie ešte reálnejšie a vy môžete spoznávať svet z pohodlia domova, ako keby ste boli vonku.

Výhody trenažérov inCondi

1. Tichý chod

Trenažéry sú vybavené špeciálnymi protihlukovými rozperami, ktoré znižujú hluk pri cvičení, zvlášť dopady pri behu. Tiež odhlučnený motor nevydáva takmer žiadny zvuk. Vďaka tomu sú inCondi maximálne tiché a hodia sa aj do bytov s tenkými stenami.

2. Množstvo programov pre pestrejšie tréning

Rôzne profily trate aj špeciálne programy, napr. Funkcie FAT, meracie obsah tuku v tele, alebo HRC program, ktorý prispôsobuje záťaž optimálnej tepovej frekvencii. Nechýba ani užívateľské programy.

3. Prepojenie s tabletom

S aplikáciou iRunning +, prostredníctvom ktorej je možné nastavovať programy, ukladať namerané hodnoty, zdieľať ich na sociálnych sieťach či kontrolovať aktuálne informácie pri behu (srdcový tep, rýchlosť, vzdialenosť ...).

4. Virtuálne športovanie po celom svete

Tréning na trenažéri inCondi je zábavný a rýchlo ubieha.

5. Užívateľský komfort

Zahŕňa vylepšení, medzi ktoré patrí dotykový panel ovládania, vetráčik alebo reproduktory pre prehrávanie hudby pomocou telefónu či MP3.

A ku všetkému ešte predĺžená záruka 5 rokov pre všetky inCondi stroje.

Zdieľajte článokOdporúčame trenažéry inCondi


Ďalšie novinky

Moderný fitness stroj pre seniorov? Skúste recumbent inCondi!

Dnešné seniori sú aktívne: športujú, venujú sa turistike, kultúre, umení a vzdelávanie. Tiež domáce fitness stroj pre udržiavanie kondície už patrí k štandardu, najmä v prípade zníženej pohyblivosti niektorého člena domácnosti. Predstavíme vám jeden obzvlášť vydarený.

všetky novinky